Net 14 naktų Korfu saloje, Graikijoje su viešbučiu ir tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus tik nuo 192€

Oi! Šis kelionės pasiūlymas jau nebegalioja. Visus naujausius pasiūlymus rasite čia Visi kelionių ir skrydžių pasiūlymai
Norėdami daugiau nepraleisti tokių gerų pasiūlymų sekite mus Facebook'e:
Korfu sala, Graikija

Šį pasiūlymą įkėlė 👉Audrius

Korfū (Graikija)

192€ (kaina asmeniui)

KELIONĖS TRUKMĖ:

  • 14 naktų viešbutyje

KELIONĖS DATA:

  • 2020-04-15 - 2020-04-29

ĮSKAIČIUOTA:

  • Skrydžiai Vilnius – Korfu – Vilnius
  • 14 naktų viešbutyje

NEĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionės konsultacija (užsisakykite čia)
  • Pervežimai iš/į oro uostą (užsisakykite čia)
  • Ekskursijos, turai (užsisakykite čia)

Norite šios kelionės? Tuomet reikės savarankiškai atlikti 2 žingsnius. Pirmiausia rezervuokite skrydį, o tada vieną iš mūsų pateiktų viešbučių. Ir viskas. Kelionė Jūsų!!!


1 Skrydžio rezervavimas:

Paspaudę ant žemiau esančios nuotraukos arba mygtuko, pateksite į kitą svetainę. Pasitikrinkite skrydžių datas ir laikus, įveskite keliautojų skaičių bei kitus duomenis - taip užsisakysite lėktuvo bilietus. Rezervacijos pavyzdys:

Vilnius – Korfu – Vilnius:


2 Viešbučio užsakymas:

Įsigijus skrydį, Jums taip pat prireiks ir viešbučio. Mūsų atrinktas viešbutis:

Sandy Beach Studios
Sandy Beach Studios nuotrauka

Sandy Beach Studios

Norite didesnio viešbučių pasirinkimo? Spauskite čia arba žemiau esantį Booking.com skydelį ir išsirinkite Jums tinkamiausius viešbučius!

Daugiau viešbučių variantų:

Booking.com

3 Viskas! Kelionė Jūsų:

Skrydis ir viešbutis jau Jūsų rankose? Kelionėje taip pat gali būti reikalinga:

Kelionės planas ir atmintinės

Kelionės planą ir atmintinę verta įsigyti visiems keliaujantiems į Puketą!

Kelionės planavimas/konsultavimas

Tai yra savarankiška kelionė, todėl mūsų konsultacijos nėra įskaičiuotos. Jeigu reikalinga mūsų pagalba, kad Jūsų kelionė būtų išties sklandi ir įsimintina, galite konsultaciją užsakykite papildomai.

Mūsų didelę patirtį turintys kelionių ekspertai nuolatos lankosi Tailande, todėl ne tik padėtume pilnai suplanuoti kelionę, išpildant Jūsų asmeninius lūkesčius, bet ir pasidalintume savo patirtimi, apie kurią nerašo turizmo vadovuose.


Ką nuveikti, ką aplankyti:

Geriausias ekskursijas, turus, pervežimus, keltus ir pramogas, patogiausia išsirinkti ir užsisakyti per žemiau esantį Klook.com paieškos blokelį.

Klook.com
Rinktis ekskursijas

Papildomai:

Dar kažko trūksta, kad kelionė būtų sklandi? Žemiau pateiktas sąrašas su papildomis kelionių paslaugomis. Paspaudę mygtuką pateksite į mūsų partnerių svetaines, kuriose galėsite užsisakyti norimas paslaugas.

Pastabos:

*Jeigu kainos nesutampa su mūsų pateiktomis, žiūrėkite kitomis datomis, nes tomis datomis kainos galėjo pasikeisti. Pigiausi ar geriausią kainos bei kokybės santykį turintys skrydžiai ir viešbučiai turi didžiausią paklausą, todėl yra greičiausiai užsakomi. Todėl rekomenduojame ilgai nedelsti!

*Ši kelionė nėra organizuotas kelionės paketas. Kelionė, skrydis, viešbutis ar kitos jos dalys yra tik rekomendacinio pobūdžio savarankiškų kelionių idėjos.

Kelionių maršrutai:

Mūsų sudarytus unikalius kelionių maršrutus rasite čia:


Visi maršrutai

Kelionių žurnalas:

Įvairūs įrašai apie keliones, įspūdžiai, patarimai ir kt.

[VIDEO] Kelionė iš Puketo į Bankoką. Rekomenduoju geriausią viešbutį Bankoke

Grande Centre Point Terminal 21 viešbučio baseinas Kaip keliavau iš Puketo į Bankoką su Bangkok Airways Šiame video rasite mano kelionę iš Puketo į Bankoką su šiek tiek informacijos, kuri gali praversti: Kokio ma[..] Skaityti

[VIDEO] TAILANDAS. Egzotiškas naktinis gyvenimas Bangla road, Patonge

patong, bangla gatvė Bangla Road gatvė, Tailanda, Pukete TAILANDAS. Šiame mano video pamatysite, kitokį Puketą! Daugelis girdėjo apie kvapą gniaužiančius Puketo regiono gamtos vaizdus, gražiausias [..] Skaityti

[VIDEO] Skrydis iš Penango į Puketą. Tailando salų turas. 3 dalis

tailando-salu-turas Dar vienas video iš kelionės į Penango salą, Malaizijoje. Šį kartą paskutinė 3 dalis. Skrydis atgal į Puketą. Diena pasitaikė giedra, todėl pavyko įamžinti ne tik įspūdi[..] Skaityti


Daugiau kelionių įrašų

Visos paslaugos: