Trumpas pasakojimas apie Mianmarą

Mianmaras

Kelionių konsultanto Audriaus trumpas pasakojimas apie Mianmarą:
Mianmaras iš seniau yra žinomas kaip Birma.
Labai patiko keliauti po šią šalį. Jeigu kitos Pietryčių Azijos kryptys yra populiarios tarp turistų, tai Mianmaras sienas atvėrė neseniai. Ši šalis yra dar mažai išreklamuota, todėl jaučiasi jos autentiškumas.

Be garsiųjų lankytinų vietų, tokių kaip Baganas, įsiminė pats šalies žmonių gyvenimas, buitis, tradicijos. Bambukinių namų kaimeliai, jaučių tempiami dviračiai vežimai, daugybė vienuolių, šventyklų bei daugumos žmonių dėvimi tradiciniai drabužiai. Apsilankius net žinomose šventyklose, daugumą sudarė vietiniai – ne turistai. Pastarieji dar neišstūmė vietinių, todėl atmosfera atrodė ypatinga.

Bet šalis labai greitai keičiasi, auga ekonomika, tuo pačiu daugėja ir turistų. Tai yra turbūt paskutinė tokia autentiška šalis Pietryčių Azijoje. Manoma, kad tik laiko klausimas, kada žmonės pradės masiškai važiuoti į Mianmarą, kaip į kokį Tailandą. Beje, dažnai teigiama, kad Mianmaras dabar yra toks, koks buvo Tailandas prieš šimtą metų. Todėl apsilankyti reikia kuo skubiau! O keliauti ten saugu ir patogu – pakankamai gerų viešbučių bei turistams pritaikytas transportas.

Galiu padėti susiplanuoti neužmirštamą kelionę į Mianmarą. Daugiau informacijos: Kelionių į Mianmarą planavimas

Šios kelionės įspūdžiai yra ir mano Youtube kanale:

Originalus tekstas ir daugiau nuotraukų yra mano Facebook paskyroje čia:

Puiki kelionė? Būtinai spausk patinka ir pasidalink!

/ Pasidalink el. paštu / Spausdinti