Phi Phi Island Village Beach Resort

Tailandas. Geriausias Phi Phi salos viešbutis

Kelionių konsultanto Audriaus įspūdžiai iš Phi Phi Island Village Beach Resort viešbučio Phi Phi salose, Tailande:
🌴Phi Phi salos🌴TAILANDE.
Ar tikrai tai “Palangos Basankė”?Atsakau, kad tikrai NE!

Pirmiausia reikia atskirti Tonsai miestelį ir likusias Phi Phi Don salos dalis.
Yra vietų, kur įsikūrę vos po vieną viešbutį, o aplink džiunglės, lakstančios beždžionės ir tuščias paplūdimys. O Tonsai iš tokių vietų yra pasiekiamas tik vandens taksi.

Neseniai teko lankytis “Phi Phi Island Village Beach Resort“. Be jokios abejonės, tai vienas geriausių viešbučių Phi Phi. O gerumas susideda iš smulkių detalių, tokių kaip pasitikimas grojant gitaromis ir animatoriams dėvint žuviuko Nemo ir rykliuko kostiumus.

Registracija vyksta patogiai sėdint pintame krėsle ir gurkšnojant „Welcome Drink“ (liet. Pasitikimo gėrimas) O jei tektų ilgiau palaukti, kol paruoš kambarį – bus suteikta nemokama galimybė lengvai užkąsti ir atsigerti puikiame viešbučio restorane (dalinami nemokami restorano kuponai).

Iki namelio Jus nuveš elektromobiliu, nes viešbučio teritorija yra didelė – užima beveik visą įlanką.


Viešbučio aplinka yra tinkamai prižiūrėta, su puikiais baseinais, kurie yra pritaikyti ir vaikams, bei privačiu paplūdimiu. Tropinių atostogų atpalaiduojanti atmosfera tiesiog tvyro ore.

Viešbutyje yra keli restoranai, maistas juose tikrai skanus. Galima rinktis iš Tailando virtuvės ir kitų šalių, įskaitant ir Europos. Viešbučio personalas labai draugiškas.
Sutemus pramogų pasirinkimas nėra itin didelis. Belieka SPA procedūros arba gyvos muzikos fone, visai šalia jūros, skanauti įvairius bare siūlomus kokteilius.

Dienos metu galima mėgautis baseinais, privačiu paplūdimiu, žydra jūra, paviršiniu nardymu ar nuplaukti į aplinkines salas bei kitus Phi Phi salų paplūdimius. Pagrindinis miestelis Tonsai iš šio viešbučio yra pasiekiamas vandens taksi valtimis per 20-30min. Kainuoja 200THB (5€) asmeniui.

Taigi, jei norite apsistoti Phi Phi saloje gerame viešbutyje, kad būtų tinkamas prabangiam medaus mėnesiui ar šeimos poilsiui su vaikais arba tiesiog norintiems ramaus poilsio, gražios aplinkos ir tropinės salos atmosferos, rekomenduoju šį viešbutį.

Didelis privalumas, kad į Phi Phi iš Puketo ar Krabi plaukia dideli ir patogūs keltai, kai kitas salas dėl banguotos jūros kartais nėra taip patogu pasiekti mažesniais kateriais.

Kainos šiame viešbutyje svyruoja priklausomai nuo sezoniškumo, užimtumo ir namelio tipo, bei pasirinkto maitinimo. Galima rinktis ne tik pusryčius, bet kad būtų įskaičiuota ir vakarienė.

Kiek tiksliai kainuoja viena ar kita data galite pasitikrinti ir užsisakyti per šią nuorodą: Viešbutis Phi Phi salose

Galiu padėti susiplanuoti neužmirštamą kelionę į Phi Phi salas ir Tailandą. Daugiau informacijos: Kelionių į Tailandą planavimas

Puiki kelionė? Būtinai spausk patinka ir pasidalink!

/ Pasidalink el. paštu / Spausdinti