Maldyvai – pigiau, nei dauguma mano

Kelionių konsultanto Audriaus trumpas pasakojimas apie tai, kodėl atostogos Maldyvuose gali būti pigios:
🌴MALDYVAI! Tampa labai populiaria kryptimi tarp lietuvių😎 O pagrindinė priežastis yra kaina. Kam už 700€ penktą kartą keliauti į Turkiją, Ispaniją ar Egiptą, kai už šią kainą galima keliauti į Maldyvus! Taip, už tiek nukeliauti tikrai galima. Įskaičiavus skrydį ir viešbutį Maldyvuose. O kadangi labai dažnai sulaukiu klausimo, kodėl taip pigu? Tai truputį plačiau papasakosiu šiame poste.

Maldyvai turi dvi puses – brangią ir pigią. Taip susiklostė, kad ilgą laiką turistai buvo įleidžiami tik į privačias salas, t.y. į tokias, kuriose negyvena vietinės bendruomenės. O privačiose salose yra labai brangu ir jose apsilankyti galėdavo ir gali tik turtingi žmonės. Todėl Maldyvai įgavo brangių atostogų šalies įvaizdį. Bet nelabai seniai Maldyvų valdžia nusprendė, tapti ne tokia uždara šalimi ir leido turistams lankytis vietinių gyvenamose salose, vietiniams jose statyti viešbučius ir priimti turistus.

Kadangi bendrai paėmus Maldyvai nėra turtinga šalis, vietiniams atsirado nauja galimybė gauti pragyvenimo šaltinį ir pristatė labai daug viešbučių, tuo pačiu atsirado didelė konkurencija tarpusavyje, o dėl to tenka mažinti kainas.🤗

Taigi vietinių gyvenamose salose viešbučiai pigūs. Maistas bei kitos prekės taip pat pigu, juk vietiniai gyvena, jie juk nepirks turistams išpūstomis kainomis 😉

Vietinių restoranėliuose kainos mažesnės nei Lietuvoje. Pavakarieniauti dviems asmenims galima už 10-15 eurų. Mitas, kad Maldyvuose brangus vanduo taip pat griūva, nes jo kainos nedidesnės nei pas mus.

Bet yra kita medalio pusė. Šalis atviresnė tapo neseniai, o tai labai musulmoniška šalis, todėl vietinių salose galioja musulmonų religijai būdinga tvarka. Draudžiamas alkoholis, taip pat dera prisilaikyti ir aprangos kodo. Bet tai menka kliūtis, nes žmonės apsistodami vietinių salose ne tik sutaupo, bet ir daugiau pamato. Visų pirma pajaučia vietinę kultūrą. O dienomis renkasi iš gausybės ekskursijų į aplinkines salas, kurių beje, dauguma yra privačios, su tais pačiais prabangiais viešbučiais, o ekskursijų kainą įprastai yra įtrauktas „Viskas įskaičiuota“ servisas. T.y. atplaukus į privačias salas galima naudotis visomis tų salų viešbučiuose esamomis paslaugomis, tame tarpe maitinimu, bei alkoholiniais gėrimais, nes privačiose salose alkoholis nėra draudžiamas. Tokiu atveju kelionė gaunasi turiningesnė, nes aplankoma ir pamatoma daugiau salų, nei apsistojus vienoje brangioje privačioje saloje.

Taigi gaudykit pigius skrydžius ir keliaukit 🤗Tikiuosi, ši informacija kažkam bus naudinga.

Galiu padėti susiplanuoti neužmirštamą kelionę į Maldyvus. Daugiau informacijos: Kelionių į Maldyvus planavimas

Originalus tekstas ir daugiau nuotraukų yra mano Facebook paskyroje čia:

Puiki kelionė? Būtinai spausk patinka ir pasidalink!

/ Pasidalink el. paštu / Spausdinti