Laukinės Tailando salos

Tailandas

Kelionių konsultanto Audriaus trumpas pasakojimas apie Tailandą:
Tailandas yra egzotinė šalis, kuri man – antri namai jau 8 metus. Bet labai pamėgta turistų, todėl kartais egzotikos norisi daugiau – be daugybės turistų, automobilių eismo bei prabangių viešbučių.

Norisi laukinės gamtos ir visiškos ramybės. Nors truputį prisibijau Tailando laukinės gamtos ir man patinka patogumai, bet kartais keliauju į negyvenamas salas. Sąlyginai negyvenamas 🙂 Pilnos džiunglės gyvybės 😀 Tiesiog jose nėra nei vieno viešbučio, o tik nacionalinį parką prižiūrinčių reindžerių stovyklos.

Šiose stovyklose yra namelių arba palapinių skirtų keliaujantiems. Palapinės man per daug didelis ekstrymas, tad renkuosi tik tas vietas, kur galima gauti namelį 🙂

Ir kas yra gerai, tai kad dažnai tokias salas/nacionalinius parkus galima suderinti su šalia esančiais turistiniais kurortais. Kaip pavyzdys – Tarutao sala yra pakeliui į Koh Lipe salą. Senesniais laikais saloje laikė nusikaltėlius, todėl dabar yra išlikę labai geri keliukai, kuriais per džiungles itin smagu pasivažinėti dviračiais ir nesutikti nei vieno žmogaus.

Susitikti gali tik įvairių rūšių beždžionių šeimynas, retus paukščius, nuo kelio sprunkančius dvimetrinius varanus bei pamatyti pitonus, tuo pačiu atrasti ir visiškai laukinius paplūdimius. Dviračius išnuomoja salos reindžeriai.

Dėl maisto ir gėrimų nereikia nerimauti, nes stovykloje yra restoranėlis. Tik valgant reikia būti atidiems, kad beždžionė į lėkštę neįšoktų, kaip kad man nutiko vieną kartą 🙂

Apie beždžiones galima atskiras istorijas rašyti – jos nepraleidžia progos patikrinti ar namelio langai sandariai uždaryti:) O jei sugebės patekti į vidų, kas taip pat nutiko man 😀 , tai ieškodamos maisto padarys tikrą betvarkę. Vienos salos turi džiungles, kitos turi paplūdimius, fantastiško žydrumo vandenį ir koralus.

Galiu padėti susiplanuoti neužmirštamą kelionę į Tailandą. Daugiau informacijos: Kelionių į Tailandą planavimas

Puiki kelionė? Būtinai spausk patinka ir pasidalink!

/ Pasidalink el. paštu / Spausdinti