TAILANDAS! 10 naktų viešbutyje Puketo saloje su TURKISH AIRLINES skrydžiais iš Vilniaus tik nuo 797€

Šį pasiūlymą įkėlė 👉Audrius

Puketas (Tailandas)

797€ (kaina asmeniui)

Daugiau apie kryptį rasite čia: Kelionių žurnalas

KELIONĖS TRUKMĖ:

 • 10 naktų viešbutyje

KELIONĖS DATA:

 • 2024.09.03 - 2024.09.14

ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydžiai Vilnius – Puketas – Vilnius
 • 10 naktų viešbutyje ant jūros kranto
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Maitinimas ilgųjų skrydžių metu

NEĮSKAIČIUOTA:

 • KELIONĖS PLANAS IR ATMINTINĖ ←NAUJIENA (užsisakykite čia)
 • Kelionės konsultacija (užsisakykite čia)
 • Pervežimai iš/į oro uostą (užsisakykite čia)
 • Ekskursijos, turai (užsisakykite čia)
Audriaus komentaras:

"Savo Youtube kanale esu įdėjęs video su įspūdžiais iš Turkish Airlines skrydžio Vilnius - Stambulas - Puketas"


Norite šios kelionės? Tuomet reikės savarankiškai atlikti 2 žingsnius. Pirmiausia rezervuokite skrydį, o tada vieną iš mūsų pateiktų viešbučių. Ir viskas. Kelionė Jūsų!!!


1 Skrydžio rezervavimas:

Paspaudę ant žemiau esančios nuotraukos arba mygtuko, pateksite į skrydžių bilietų pardavimo svetainę. Pasitikrinkite skrydžių datas ir laikus, įveskite keliautojų skaičių bei kitus duomenis - taip užsisakysite lėktuvo bilietus. Rezervacijos pavyzdys:

Vilnius – Puketas – Vilnius:


2 Viešbučio užsakymas:

Įsigijus skrydį, Jums taip pat prireiks ir viešbučio. Kad būtų lengviau, atrinkome kelis viešbučius, kuriuos išrikiavome pagal kainą.

Pirmasis nakvynės variantas:

Phoenix Hotel Karon Beach
Phoenix Hotel Karon Beach nuotrauka

Phoenix Hotel Karon Beach

Antrasis nakvynės variantas:

Le Meridien Phuket Beach Resort
Le Meridien Phuket Beach Resort nuotrauka

Le Meridien Phuket Beach Resort

Šalia atokaus paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje siūloma apsistoti prie didelio lauko baseino įrengtuose numeriuose su oro kondicionieriais, lankytis dienos SPA centre, 10 maitinimo įstaigų ir barų bei mėgautis įvairiomis sporto pramogomis. Moderniu tajų stiliumi įrengtuose erdviuose numeriuose su medinėmis grindimis yra balkonai, 94 cm įstrižainės plokščiaekraniai televizoriai, kavos ir arbatos virimo aparatai, chalatai, veikia nemokamas belaidis internetas. Viešbutis „Le Meridien Phuket Beach Resort“ įsikūręs atogrąžų gamtos apsuptyje, vos už 5 km nuo Patongo paplūdimio.

Norite didesnio viešbučių pasirinkimo? Spauskite čia arba žemiau esantį Booking.com skydelį ir išsirinkite Jums tinkamiausius viešbučius!

Daugiau viešbučių variantų:

Booking.com

3 Viskas! Kelionė Jūsų:

Skrydis ir viešbutis jau Jūsų rankose? Kelionėje taip pat gali būti reikalinga:

KELIONĖS PLANAS IR ATMINTINĖ ←NAUJIENA

Kad kelionė būtų išties turininga ir puikiai suplanuota, rekomenduojame rinktis jau paruoštus KELIONĖS PLANUS ir ATMINTINĘ su svarbiausia informacija keliaujantiems į Tailandą, kuriuos rasite paspaudę žemiau esantį mygtuką.

Šiuos kelionės planus paruošė Audrius, kuriam Azija antri namai jau 13 metų.

Šiuos KELIONĖS PLANUS ir ATMINTINĘ sudariau aš asmeniškai. Rekomenduoju ne tik pirmą kartą keliaujantiems į Tailandą, bet ir tiems, kurie jau buvę Tailande, bet norėtų praplėsti kelionės galimybes, sužinoti ir patirti daugiau, kelionės laiką praleisti sklandžiau ir turiningiau. Tailandas man antri namai jau 13 metų, todėl perteikiu savo patirtis ir svarbiausią informaciją. Daugybei žmonių planuodamas keliones išsigryninau esminius dalykus, kas labiausiai atitinka lietuvių norus, lūkesčius, vizijas.

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Kelionės planavimas/konsultavimas

Tai yra savarankiška kelionė, todėl mūsų konsultacijos nėra įskaičiuotos. Jeigu reikalinga mūsų pagalba, kad Jūsų kelionė būtų išties sklandi ir įsimintina, galite konsultaciją užsakykite papildomai.

Mūsų didelę patirtį turintys kelionių ekspertai nuolatos lankosi Tailande, todėl ne tik padėtume pilnai suplanuoti kelionę, išpildant Jūsų asmeninius lūkesčius, bet ir pasidalintume savo patirtimi, apie kurią nerašo turizmo vadovuose.


Ką nuveikti, ką aplankyti:

Geriausias ekskursijas, turus, pervežimus, keltus ir pramogas, patogiausia išsirinkti ir užsisakyti per žemiau esantį Klook.com paieškos blokelį:

Klook.com
Rinktis ekskursijas

Papildomai:

Dar kažko trūksta, kad kelionė būtų sklandi? Žemiau pateiktas sąrašas su papildomis kelionių paslaugomis. Paspaudę mygtuką pateksite į mūsų partnerių svetaines, kuriose galėsite užsisakyti norimas paslaugas.

Pastabos:

*Jeigu kainos nesutampa su mūsų pateiktomis, žiūrėkite kitomis datomis, nes tomis datomis kainos galėjo pasikeisti. Pigiausi ar geriausią kainos bei kokybės santykį turintys skrydžiai ir viešbučiai turi didžiausią paklausą, todėl yra greičiausiai užsakomi. Todėl rekomenduojame ilgai nedelsti!

*Ši kelionė nėra organizuotas kelionės paketas. Kelionė, skrydis, viešbutis ar kitos jos dalys yra tik rekomendacinio pobūdžio savarankiškų kelionių idėjos.

Kelionių maršrutai:

Mūsų sudarytus unikalius kelionių maršrutus rasite čia:


Visi maršrutai

Kelionių žurnalas:

Įvairūs įrašai apie keliones, įspūdžiai, patarimai ir kt.

[VIDEO] Kelionė iš Puketo į Bankoką. Rekomenduoju geriausią viešbutį Bankoke

Grande Centre Point Terminal 21 viešbučio baseinas Kaip keliavau iš Puketo į Bankoką su Bangkok Airways Šiame video rasite mano kelionę iš Puketo į Bankoką su šiek tiek informacijos, kuri gali praversti: Kokio ma[..] Skaityti

[VIDEO] TAILANDAS. Egzotiškas naktinis gyvenimas Bangla road, Patonge

patong, bangla gatvė Bangla Road gatvė, Tailanda, Pukete TAILANDAS. Šiame mano video pamatysite, kitokį Puketą! Daugelis girdėjo apie kvapą gniaužiančius Puketo regiono gamtos vaizdus, gražiausias [..] Skaityti

[VIDEO] Skrydis iš Penango į Puketą. Tailando salų turas. 3 dalis

tailando-salu-turas Dar vienas video iš kelionės į Penango salą, Malaizijoje. Šį kartą paskutinė 3 dalis. Skrydis atgal į Puketą. Diena pasitaikė giedra, todėl pavyko įamžinti ne tik įspūdi[..] Skaityti


Daugiau kelionių įrašų

Visos paslaugos: