Taba-Egiptas

Egiptas, Taba! 7 naktys viešbutyje su pusryčiais ir skrydžiais tik nuo 148€

Taba Egiptas

Nuostabus Tabos kurortas Egipte. Privatus pajūris, kuriuo dalijasi vos keletas prabangių viešbučių. Jūroje įspūdingi koralai, priklausantys nacionaliniam parkui. Fantastišką povandeninį pasaulį galima apžiūrėti plaukiant tiesiai nuo kranto ar nuo tam skirtų lieptelių. Vos už 15 kilometrų, kitame Raudonosios jūros krante matomi Arabijos ir Jordanijos dykumų peizažai su aukštais kalnais, o sutemus sužiba jų papėdėje esantys miestai ir miesteliai. Taba tai – visai kitoks Egiptas, be įkyrių prekeivių, kurtas kaip aukštesnės klasės poilsio vieta su prabangiais viešbučiais.

Taba (Egiptas)

148€(kaina asmeniui)
KELIONĖS TRUKMĖ:7 naktys viešbutyje su pusryčiaisKELIONĖS DATA:2019.12.15 – 2019.12.22

ĮSKAIČIUOTA

  • Skrydžiai Kaunas – Eilatas – Kaunas
  • 7 naktys viešbutyje su pusryčiais

NEĮSKAIČIUOTA

  • Pervežimai
  • Draudimas (užsisakykite čia)
  • Konsultavimas (užsisakykite čia)
1Skrydžio rezervavimas2Viešbučio užsakymas3Viskas! Kelionė Jūsų
Norite šios kelionės? Tuomet reikės savarankiškai atlikti 2 žingsnius. Pirmiausia rezervuokite skrydį, o tada vieną iš mūsų pateiktų viešbučių. Ir viskas. Kelionė Jūsų.

1Skrydžio rezervavimas:

Kaunas – Eilatas – Kaunas2019.12.15 – 2019.12.2234€Pirkti bilietus

2Viešbučio užsakymas:

Įsigijus skrydį, Jums taip pat prireiks ir viešbučio. Kad būtų lengviau, atrinkome kelis viešbučius, kuriuos išrikiavome pagal kainą.

El Wekala Aqua Park ResortEl Wekala Aqua Park Resort Taba  Egiptas Šis maurų stiliaus poilsio kompleksas įsikūręs tarp Sinajaus kalnų ir Raudonosios jūros. Iš erdvių numerių atsiveria Raudonosios jūros, Jordanijos ir Saudo Arabijos panorama, todėl „El Wekala Aqua Park Resort“ vadinamas viešbučiu su puikiu vaizdu. Visuose šiuolaikiškuose „El Wekala Aqua Park Resort“ numeriuose yra terasos arba balkonai, iš kurių matyti didelis baseinas arba sodas. Kiekviename numeryje yra oro kondicionierius ir palydovinės televizijos kanalus rodantis televizorius. Šiame poilsio komplekse veikia 3 restoranai ir baras „Peanut“. Savitarnos restoranas organizuojami teminiai vakarai, o restorane „Khan El Khalili“ siūloma paskanauti rytietiškų valgių. Komplekse svečių laukia daugybė vidaus ir lauko pramogų. Čia rasite golfo aikštyną, treniruoklių salę, galėsite dalyvauti aerobikos ir jogos užsiėmimuose. Svečiai nemokamai pervežami iki privataus paplūdimio, kuriame galima išmėginti paviršinį ir giluminį nardymą.El Wekala Aqua Park Resort114€Asmeniui už 7 naktis (2 asmenims 228€)Užsakyti viešbutį

ARBA:
Strand Beach Golf Resort Taba HeightsStrand Beach Golf Resort Taba Heights Taba  Egiptas Tarp Sinajaus kalno ir Akabos įlankos įsikūrusiame poilsio komplekse „Strand Beach & Golf resort Taba Heights“ driekiasi privatus smėlio paplūdimys, įrengti du lauko baseinai, daugybė barų ir restoranų bei SPA centras. Visuose „Strand Beach & Golf resort Taba Heights“ numeriuose yra oro kondicionieriai, palydovinius kanalus rodantys televizoriai ir vonios kambariai.Viešnagės metu galėsite paskanauti egiptietiškų, tarptautinių ir kitų įvairiausių valgių. Restoranuose ir baruose įrengtos terasos, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į Raudonąją jūrą.„Strand Beach & Golf resort Taba Heights“ SPA centre siūlomi įvairūs atpalaiduojančių procedūrų paketai bei įrengtos saunos, garų pirtis, vidaus baseinas ir vienviečiai bei poroms skirti masažų kabinetai.Strand Beach Golf Resort Taba Heights191€Asmeniui už 7 naktis (2 asmenims 382€)Užsakyti viešbutį

Daugiau viešbučių variantų:

Norite didesnio viešbučių pasirinkimo? Spauskite čia arba žemiau esantį Booking.com skydelį ir išsirinkite Jums tinkamiausius viešbučius!


Booking.com

3Viskas! Kelionė Jūsų:

Skrydis ir viešbutis jau Jūsų rankose? Kelionėje taip pat gali būti reikalinga:

Draudimas

Norite kelionėje jaustis saugiau? Apsidrauskite! Draudimas kainuoja vos nuo 0,43 Eur dienai!
Draustis

Pastabos:

*Jeigu kainos nesutampa su mūsų pateiktomis, žiūrėkite kitomis datomis, nes tomis datomis kainos galėjo pasikeisti. Pigiausi ar geriausią kainos bei kokybės santykį turintys skrydžiai ir viešbučiai turi didžiausią paklausą, todėl yra greičiausiai užsakomi. Todėl rekomenduojame ilgai nedelsti!

*Ši kelionė nėra organizuotas kelionės paketas. Kelionė, skrydis, viešbutis ar kitos jos dalys yra tik rekomendacinio pobūdžio savarankiškų kelionių idėjos.


Puiki kelionė? Būtinai spausk patinka ir pasidalink!

/ Pasidalink el. paštu / Spausdinti