11 nakvynių 5* žvaigždučių viešbutyje Puketo saloje, TAILANDE su Turkish Airlines skrydžiais iš Vilniaus tik nuo 893€

Puketas Tailandas

Puketas (Tailandas)

893€(kaina asmeniui)
KELIONĖS TRUKMĖ:11 naktų viešbutyjeKELIONĖS DATA:2022.05.12-2023.05.24

ĮSKAIČIUOTA

  • Skrydžiai Vilnius – Puketas – Vilnius
  • 11 naktų viešbutyje su PUSRYČIAIS
  • Rankinis bagažas
  • Registruotas bagažas
  • Maitinimas ilgųjų skrydžių metu

NEĮSKAIČIUOTA

  • Pervežimai (užsisakykite čia)
  • Konsultavimas (užsisakykite čia)
APIE TAILANDĄ SKAITYKITE ČIA: Kelionių žurnalas
1Skrydžio rezervavimas2Viešbučio užsakymas3Viskas! Kelionė Jūsų
Norite šios kelionės? Tuomet reikės savarankiškai atlikti 2 žingsnius. Pirmiausia rezervuokite skrydį, o tada vieną iš mūsų pateiktų viešbučių. Ir viskas. Kelionė Jūsų.

1Skrydžio rezervavimas:

sKRYDIS Vilnius - Puketas - VilniusVilnius – Puketas – Vilnius2022.05.12-2023.05.24594€Pirkti bilietus2Viešbučio užsakymas:

Įsigijus skrydį, Jums taip pat prireiks ir viešbučio. Kad būtų lengviau, atrinkome kelis viešbučius, kuriuos išrikiavome pagal kainą.

Dewa Phuket Resort & VillasDewa Phuket Resort & VillasPuketas  Tailandas Šiame Nai Yang paplūdimyje, patogioje vietoje, įsikūrusiame prabangiame atogrąžų poilsio komplekse svečiams siūloma nemokamai naudotis belaidžiu internetu, lankytis SPA centre bei plaukioti 2 lauko baseinuose.Vos už keleto metrų nuo „Dewa Phuket“ yra krištolo skaidrumo Andamanų jūrą, o netoliese – Sirinath nacionalinis parkas.Dewa Phuket Resort & Villas299€Asmeniui už 11 naktis (2 asmenims 598€) Rinktis kambarį

ARBA:
Pullman Phuket Arcadia Naithon BeachPullman Phuket Arcadia Naithon Beach Puketas  Tailandas Iškyšulyje įsikūrusiame prabangiame atostogų viešbutyje „Pullman Phuket Arcadia Naithon Beach – SHA Extra Plus Naithon Beach“, kuriame yra išėjimas į Naithin paplūdimį, svečiams siūloma ramiai pailsėti, pasigėrėti Andamanų jūros vaizdais, paplaukioti 2-iuose lauko baseinuose, lankytis SPA centre, treniruoklių salėje, 3 baruose, 2 restoranuose ir kepyklėlėje. Vaikas įrengtas specialus baseinas.Pullman Phuket Arcadia Naithon Beach527€Asmeniui už 11 naktų (2 asmenims 1054€) Rinktis kambarį

Daugiau viešbučių variantų:

Norite didesnio viešbučių pasirinkimo? Spauskite čia arba žemiau esantį Booking.com skydelį ir išsirinkite Jums tinkamiausius viešbučius!Booking.com

3Viskas! Kelionė Jūsų:

Skrydis ir viešbutis jau Jūsų rankose? Kelionėje taip pat gali būti reikalinga:

Kelionės planavimas/konsultavimas

Tai yra savarankiška kelionė, todėl mūsų konsultacijos nėra įskaičiuotos. Jeigu reikalinga mūsų pagalba, kad Jūsų kelionė būtų išties sklandi ir įsimintina, galite konsultaciją užsakykite papildomai.

Mūsų didelę patirtį turintys kelionių ekspertai nuolatos lankosi Tailande, todėl ne tik padėtume pilnai suplanuoti kelionę, išpildant Jūsų asmeninius lūkesčius, bet ir pasidalintume savo patirtimi, apie kurią nerašo turizmo vadovuose.
Žiūrėti

Pervežimai

Reikalinga patogiai nuvažiuoti nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal? Pervežimus galite užsisakyti čia:
Užsakyti pervežimą

Pastabos:

*Jeigu kainos nesutampa su mūsų pateiktomis, žiūrėkite kitomis datomis, nes tomis datomis kainos galėjo pasikeisti. Pigiausi ar geriausią kainos bei kokybės santykį turintys skrydžiai ir viešbučiai turi didžiausią paklausą, todėl yra greičiausiai užsakomi. Todėl rekomenduojame ilgai nedelsti!

*Ši kelionė nėra organizuotas kelionės paketas. Kelionė, skrydis, viešbutis ar kitos jos dalys yra tik rekomendacinio pobūdžio savarankiškų kelionių idėjos.


Šią kelionės idėją paskelbė Audrius

Puiki kelionė? Būtinai spausk patinka ir pasidalink!

/ Pasidalink el. paštu / Spausdinti