10 naktų Pukete 4* viešbutyje ant jūros kranto TAILANDE su Turkish Airlines skrydžiais iš Vilniaus tik nuo 933€

Puketas Tailandas

Puketas (Tailandas)

933€(kaina asmeniui)
KELIONĖS TRUKMĖ:10 naktų viešbutyjeKELIONĖS DATA:2023.04.20 – 2023.05.01

ĮSKAIČIUOTA

  • Skrydžiai Vilnius – Puketas – Vilnius
  • 10 naktų viešbutyje ant jūros kranto
  • Rankinis bagažas
  • Registruotas bagažas
  • Maitinimas ilgųjų skrydžių metu

NEĮSKAIČIUOTA

  • Pervežimai (užsisakykite čia)
  • Konsultavimas (užsisakykite čia)
APIE TAILANDĄ SKAITYKITE ČIA: Kelionių žurnalas
1Skrydžio rezervavimas2Viešbučio užsakymas3Viskas! Kelionė Jūsų
Norite šios kelionės? Tuomet reikės savarankiškai atlikti 2 žingsnius. Pirmiausia rezervuokite skrydį, o tada vieną iš mūsų pateiktų viešbučių. Ir viskas. Kelionė Jūsų.

1Skrydžio rezervavimas:

sKRYDIS Vilnius - Puketas - VilniusVilnius – Puketas – Vilnius2023.04.20 – 2023.05.01643€Pirkti bilietus2Viešbučio užsakymas:

Įsigijus skrydį, Jums taip pat prireiks ir viešbučio. Kad būtų lengviau, atrinkome kelis viešbučius, kuriuos išrikiavome pagal kainą.

Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort Puketas  Tailandas Šis didelis paplūdimio viešbutis su 4 lauko baseinais ir išėjimu į paplūdimį įsikūręs už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Kamala gyvenvietės maitinimo įstaigų bei parduotuvių. Svečiams siūloma apsistoti sodų apsuptyje įrengtuose erdviuose numeriuose.Kamala Beach Resort, A Sunprime Resort 290€Asmeniui už 10 naktų (2 asmenims 581€) Rinktis kambarį

Daugiau viešbučių variantų:

Norite didesnio viešbučių pasirinkimo? Spauskite čia arba žemiau esantį Booking.com skydelį ir išsirinkite Jums tinkamiausius viešbučius!Booking.com

3Viskas! Kelionė Jūsų:

Skrydis ir viešbutis jau Jūsų rankose? Kelionėje taip pat gali būti reikalinga:

Kelionės planavimas/konsultavimas

Tai yra savarankiška kelionė, todėl mūsų konsultacijos nėra įskaičiuotos. Jeigu reikalinga mūsų pagalba, kad Jūsų kelionė būtų išties sklandi ir įsimintina, galite konsultaciją užsakykite papildomai.

Mūsų didelę patirtį turintys kelionių ekspertai nuolatos lankosi Tailande, todėl ne tik padėtume pilnai suplanuoti kelionę, išpildant Jūsų asmeninius lūkesčius, bet ir pasidalintume savo patirtimi, apie kurią nerašo turizmo vadovuose.
Žiūrėti

Pervežimai

Reikalinga patogiai nuvažiuoti nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal? Pervežimus galite užsisakyti čia:
Užsakyti pervežimą

Pastabos:

*Jeigu kainos nesutampa su mūsų pateiktomis, žiūrėkite kitomis datomis, nes tomis datomis kainos galėjo pasikeisti. Pigiausi ar geriausią kainos bei kokybės santykį turintys skrydžiai ir viešbučiai turi didžiausią paklausą, todėl yra greičiausiai užsakomi. Todėl rekomenduojame ilgai nedelsti!

*Ši kelionė nėra organizuotas kelionės paketas. Kelionė, skrydis, viešbutis ar kitos jos dalys yra tik rekomendacinio pobūdžio savarankiškų kelionių idėjos.


Šią kelionės idėją paskelbė Audrius

Puiki kelionė? Būtinai spausk patinka ir pasidalink!

/ Pasidalink el. paštu / Spausdinti